Do lepszego funkcjonowania serwisu wykorzystujemy pliki cookie. Jeżeli zgadzasz się na to kliknij przycisk "Akceptuję". Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz opuścić stronę lub dostosować swój wybór.


ustawienia

Polityka prywatności

Kiedy odwiedzasz jakąkolwiek witrynę internetową, może ona przechowywać lub pobierać informacje za pośrednictwem przeglądarki, zwykle w postaci plików cookie. Ponieważ szanujemy Twoje prawo do prywatności, możesz nie zezwalać na gromadzenie danych z niektórych rodzajów usług. Jednak odmowa zezwolenia na te usługi może wpłynąć na odbiór strony.

  • Statystyki Google Analytics
    Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
    WYMAGANE
  • Facebook Pixel
    Zbieramy informacje statystyczne o użytkownikach odwiedzających daną witrynę. Są to ogólne dane o liczbie odwiedzin, lokalizacji, czy np. źródła wejścia na stronę. Dane te służą jedynie do oceny jakości serwisu i nie są udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi.
    WYMAGANE

Oferta usług

Kancelaria Ekspertów Rynku Nieruchomości - ESTIT - pomaga w sprawach dotyczących nieruchomości na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego.

Wycena nieruchomości

Wyceniamy nieruchomości różnych typów.

 

Analizy rynku nieruchomości

Przygotowujemy analizy dotyczące lokalnego rynku nieruchomości.

 

Doradztwo

W sprawach oczywistych jesteśmy w stanie pomóc Państwu od ręki. W sprawach skomplikowanych dotyczących różnych tematów odnośnie nieruchomości i wymagających pomocy prawnika odsyłamy klientów do najlepszych kancelarii prawnych.

 

Doradztwo inwestycyjne

Doradzamy na etapie kupna lub sprzedaży nieruchomości. Pomagamy w wyborze najlepszej oferty.

 

Analiza zapisów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego

Nasi architekci dokładnie sprawdzają oraz podają możliwości inwestycyjne wynikające z zapisów miejscowego planu oraz sporządzają koncepcje architektoniczne.

 

Analiza zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Współpracujący z nami architekci pomagają uzyskać decyzję o warunkach zabudowy oraz sporządzić koncepcję zagospodarowania terenu.

 

Weryfikacja nieruchomości

Sprawdzamy dokładnie nieruchomości, które chcą kupić nasi klienci.

 

Doradztwo architektoniczne

Samodzielność lokali, adaptacje, przebudowy, nadbudowy lub budowy o to wszystko można zapytać naszego architekta na umówionej wcześniej wizycie.

 

Inwentaryzacje nieruchomości

Nasi architekci weryfikują powierzchnię użytkową nieruchomości kupowanych lub już nabytych, a także sporządzają inwentaryzacje dla różnych celów.

 

Poszukiwanie nieruchomości

Zawsze kierujemy się kryteriami klienta i na tej podstawie wskazujemy odpowiednie nieruchomości.

 

Pośrednictwo w kupnie/sprzdaży/dzierżawie/najmie/wynajmie nieruchomości

Dzięki naszej pomocy nasi klienci mogą np. nabyć/nająć/wydzierżawić nieruchomości znalezione w innym biurze nieruchomości. Weryfikujemy cenę ofertową oraz pomagamy w negocjacjach cenowych.

 

Kupując lub sprzedając nieruchomość z naszą kancelarią otrzymują Państwo opiekę rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości oraz architekta. Finalizuj transakcje z naszymi ekspertami!

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami - kontakt.

Wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego.